UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ MITTNER
PŘÍBĚH
PRODUKTY
GALERIE
KONTAKT
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ MITTNER
UMĚLECKÉ
KOVÁŘSTVÍ
MITTNER
PŘÍBĚH
PRODUKTY
GALERIE
KONTAKT
FB
TW
YT
1980
2023
Po více jak 40 LETECH zkušeností a praxe za námi zůstává nespočet kovaných výtvorů po celé české republice, ale i v zahraničí. V našem kovářství si zakládáme na originalitě, kvalitě a preciznosti.
VÍCE O NÁS
1
2
3
NÁŠ
PŘÍBĚH
Naše kovářství najdete 15 km od Brna. Kombinujeme tradiční kovářské řemeslo s novými technologiemi a špičkovými povrchovými úpravami. Po více jak 40 letech zkušeností a praxe za námi zůstává nespočet kovaných výtvorů po celé české republice, ale i v zahraničí.

Naše země je tak malá, že to všude máme kousek. Je nám jedno jestli děláme v Brně a na jižní Moravě, nebo v Praze a okolí.
Zakládáme si na originalitě, vysoké kvalitě a preciznosti provedení, ale také na individuálním a vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi. Dokážeme zpracovat výrobky inspirované historií, rekonstruovat a renovovat díla starých kovářských mistrů, ale stejně nás těší a baví tvořit moderní a nevšední výrobky.
Mnoho lidí si myslí, že kovářské řemeslo je jen o výrobě historických a dobových předmětů. Není tomu tak. O tom svědčí naše moderní zpracování kovářských detailů.
Každému zákazníkovi dokážeme poradit a navrhnout to,
co hledá
Umělecké kovářství Mittner
40 let
100%
Vše
Zkušeností v oboru
Spokojenost zákazníků
Vyrábíme na zakázku
4
Kováři
15 km
Od Brna
7 dní
V týdnu
GALERIE
NAPIŠTE NÁM A DOMLUVÍME SE.
Kontakt
JSME TU PRO VÁS
FB
TW
YT
mittner@mittner.cz
+420 608 107 107